Hakkımızda

KURULUŞ HİKAYEMİZ

Net Yapı 2005 yılında , 1969 yılından beri Trakya çapında kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren ve tüm Trakya çapında 4000’e yakın konut ,Okul, Kamu İdari Binaları, Lojman ,Stat , Baraj, Köprü, İçme suyu şebekesi, Enerji Nakil Hattı gibi daha birçok farklı proje gerçekleştiren TAŞKIN İNŞAAT ile 1980 yılından bu yana hazır giyim sektöründe yatırımları bulunan Kırklareli’nin köklü firmalarından olan KESER LTD. ŞTİ.   ‘ın ortak girişimi olarak kurulmuştur. Her iki firmanın tecrübesini ve birikimini çatısı altında toplayan NET YAPI, kurulduğu günden bu yana da sektöründe ilklere imza atmaya ve büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuiyeti, dürüstlük ve kaliteli iş yapma ilkelerine bağlı, sektöründeki gelişme ve yenilikleri takip ederek, kalitesinden ödün vermeden hizmet etmeye devam etmektedir.

2005 yılında kurulan ortaklık ile gücünü tazeleyen her iki firma, NET YAPI ile gerçekleştirdiği taahhüt yatırımlarını arttırarak faaliyetlerini hızlandırmıştır.  Şu ana kadar yapmış olduğu konut projeleriyle öne çıkan NET YAPI, kamu taahhütlerine  de devam etmektedir.

 

MİSYON

Modernlik, mimari mükemmellik,teknolojinin veenerji kaynaklarınınakıllı kullanımıyla doğaya saygılı, standartları değiştiren yaşam alanları yaratmak. Gelecek kuşakların , doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek, bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

 

VİZYON

Trakya Bölgesinin en iyi inşaat, yapı firmaları arasında yer almak vesürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörlerin her birinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.
Dürüstlük ve güveni ön planda tutarak, koşulsuz memnuniyeti ilke ediniyoruz. Taahhütlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz şekilde teslim etmeye özen gösteriyoruz.  Disiplinli,  sürekli kendini geliştirmeye çalışan,  yeni teknolojileri takip eden, çevre bilinci olan, sektöründe yeniliklere öncü olmak isteyen bir firmayız. Oluşturduğumuz yaşam alanlarının, insanların hayat kalitesini arttırmasını bekliyor ve ona göre çalışmalar yapıyoruz. 

 


Her projenin yeni bir başlangıç olduğuna ve daha iyi kalitede çözümlere ulaşmak için yeni fırsatlar doğurduğuna inanıyoruz.